Doprava a platba

DOPRAVA V ČESKÉ REPUBLICE
Od objednávky 1000 Kč, nabízíme bezplatné doručení přímo na vaší adresu po celé České republiky. Usilovně pracujeme na tom, aby Vám bylo zboží doručeno co nejrychleji. Vyrábíme každý kryt na míru a jde o ruční práci. Očekávejte dodání zboží 1-3 pracovní dny od vytvoření objednávky.

Česká pošta

mceclip0-8

Balíkovna - Osobní odběr:
Cena je 79 Kč
Doručení zásilky 1-3 pracovní dny

Česká pošta do ruky:
Cena je 119 Kč
Doručení zásilky 1-3 pracovní dny

 Zásilkovnamceclip0

Zásilkovna - Osobní odběr:
Cena je 79 Kč
Doručení zásilky 1-3 pracovní dny

Zásilkovna doručení na adresu:
Cena je 99 Kč
Doručení zásilky 1-3 pracovní dny

PLATBA V ČESKÉ REPUBLICE
Proces online plateb na našem webu řídí platební systém ShoptetPay. Služby této brány poskytuje firma Shoptet, a. s., která má licenci jako Platební instituce a je pod dozorem České národní banky. Všechny platby provedené prostřednictvím tohoto systému jsou maximálně zabezpečeny a všechny vaše údaje jsou důkladně šifrovány SSL certifikátem.

Platba kartou
Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zaplatit online, je pomocí platební brány Shoptet Pay. Stačí vložit číslo vaší karty, datum expirace a CVC kód - tedy tři čísla umístěná na zadní části karty v podpisové části. Vše je chráněno pomocí 3D Secure standardu. Proto je pravděpodobné, že budete požádáni o ověřovací kód, který vám přijde formou SMS z vaší banky.

comgate-karetni-loga

Platba Google a Apple pay
Zvolte snadnou a rychlou platbu pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Po výběru jedné z těchto platebních možností budete přesměrováni do rozhraní vaší vybrané služby. Následně stačí ověřit platbu pomocí zabezpečovací metody vašeho zařízení, ať už je to otisk prstu nebo rozpoznání obličeje, a potvrdit již připravený platební příkaz

Google-pay-e1673531702199Apple-pay

Platba bankovním převodem
Proveďte rychlou platbu přes své online bankovnictví s pomocí platební brány Shoptet Pay. Po výběru této možnosti vás Shoptet Pay přivede přímo do vaší internetové banky. Tam se jednoduše přihlásíte a potvrdíte již předvyplněný platební příkaz. 
platebni-brana-comgate-banky-cz

Platba na dobírku 
Zaplatíte až v momentě, kdy si zboží převezmete. U společností jako Česká pošta, Zásilkovna máte možnost platit buď hotově nebo kartou. Za službu platby na dobírku je účtován poplatek, kterým pokrýváme náklady spojené s vybíráním částky přepravcem.


Převodem (možnost platby přes QR kód)
Klasický převod na náš bankovní účet, který zadáte v internetovém bankovnictví. Objednávka může být zpracována až po připsání platby na náš účet.

Číslo účtu: 3033457019/3030
IBAN: CZ9830300000003033457019
BIC (SWIFT) kód: AIRACZPP
Variabilní symbol: vždy číslo objednávky